سوم خرداد هر سال

اکثرا در مورد عملیات آزادسازی خرمشهر(بیت المقدس)اطلاعاتی داریم,و از جزئیاتش باخبریم(نسبت به عملیاتهای دیگر),شاید یکی از دلایلش این باشد که این عملیات در سالهای ابتدایی جنگ بود و هنوز کسی حرفی از تکروی نمی زد,هنوز آقای هاشمی فرماندهی کل قوا نمی کرد و آقای موسوی هم نخست وزیر جنگ نبود!!!و امام(ره)حضور آقا را در جبهه حرام نکرده بود

.
چقدر خوب بود ما کاملا از اتفاقات باقی عملیاتها هم اطلاع یابیم(از اول تا آخرش)اگر این طور بود دیگر شهید صیاد مجبور نمیشد دوره معارف جنگ راه بیندازد تا بگوید در فتح المبین و... چه شد!
فکر کنم حالا زمانش رسیده تا ما با عملکرد کسانی که بعد از جنگ خود را همه کاره جنگ نامیدند آشنا شویم,زمان آن رسیده که ما بفهمیم چرا آقای موسوی ایرانخودرو را در خدمت جنگ نیاورد(بر خلاف دستور امام(ره))و حرف آقای هاشمی که گفته بود ما از عهده ی تامین بند پوتین سربازان هم بر نمی آییم,یعنی چه؟و امثال اینها چطور عمق نگاه امام(ره)را درک نکردند,و جام زهر را به ایشان نوشاندند.
در آخر باز یاد آن یار سفر کرده را گرامی میدارم و می گویم که ایشان برای دادن روحیه نفرمودند بلکه از تمامی اتفاقات نتیجه گرفتند که خرمشهر را خدا آزاد کرد.
یا حق

/ 2 نظر / 13 بازدید
ناشناس

سلام وبلاگ خوبی داری خوشحال میشم به وبلاگ من هم سری بزنید

این میگی حقایق جنگ رو باید بگن حرف درستی هست ملت میفهمند و جنبه شو دارن